Kontakta oss
headline

Kontakta Johan Gronowitz, skicka ett mail till info@relevent.se
eller besök oss på Tredje Långgatan 13, 413 03 Göteborg

Vi söker alltid duktig eventpersonal. Klicka här för att registrera dig »

We are Relevent
Johan Gronowitz johan.gronowitz@relevent.se 0735-181885
Jonas Mattsson jonas@relevent.se 0707-136110
Therése Weibull therese.weibull@relevent.se 0735-181882
Daniel Fröcklin daniel.frocklin@relevent.se 0730-428282
Emma Lefler emma.lefler@relevent.se 0704-329997
Linda Kyrk linda.kyrk@relevent.se 0736-555570
Jessica Karlsson jessica.karlsson@relevent.se 0703-524120
Moa Gunke moa.gunke@relevent.se 0760-305088
Arijana Krnjic arijana.krnjic@relevent.se 0735-181880
Birgitta Lotzman birgitta.lotzman@relevent.se 0735-181883
Andrea Jacobsson andrea.jacobsson@relevent.se 0704-322552
Alexandra Köhler alexandra.kohler@relevent.se 0702-286408
Sara Björlin sara.bjorlin@relevent.se 0723-181809
Daniel Eriksson daniel.eriksson@relevent.se 0735-181884
We are Reagent
Lena F Stenberg lena.stenberg@reagent.se 0707-222622
Thomas Lindström thomas.lindstrom@reagent.se 0738-090216
Joachim Larsson joachim.larsson@reagent.se 0705-424155
Anna Bengtsson anna.bengtsson@reagent.se 0733-709274